1. Bayilerimiz ne yapar?

Çevresinde faturası 150 TL ve üzerindeki yerleri ziyaret  eder, elektrik faturalarına göre tekliflerini iletip sözleşme yaparak gerekli evraklarla birlikte Elektra Enerji ye anlaşmalı olduğumuz kargolar ile düzenli olarak gönderirler.

2. Kimler bayi olabilirler : Enerji sektöründe yer almak isteyen ve satış yeteneği olan bireysel veya kurumsal herkes Elektra Enerji bayisi olabilir.

3. Prim Sistemi : Elektra Enerji bayileri yaptıkları sözleşmelerin PMUM tarafından onayını takiben prim ödemelerini almaya başlarlar.

Bayilerimiz yaptıkları sözleşmelerin ödemelerini tercihlerine göre bir defada veya aylık olarak alabilirler.

4. Kimlere elektrik satılabilir : Bayilerimiz aylık elektrik faturası 150 TL yi geçen her yere satış yapabilirler. En çok satış yapılan müşteri grupları aşağıda yer almaktadır.

Petrol istasyonları,kasaplar, kuru temizlemeler, tekel bayiler, şarküteriler, kırtasiyeler, matbaalar, hastaneler, klinikler ve laboratuvarlar, restoranlar ve cafeler, marketler, oteller, dinlenme tesisleri, AVM ve eğlence merkezleri, gece klüpleri,mağazalar, plazalar, fırınlar, börekçiler, pastaneler, site yönetimleri, dersaneler, özel okullar, büfeler, atölyeler