Online Sayaç Kontrolü

Elektrik Ve Enerji Bayiliği

Elektrik enerjisini kullanmak konusunda hepimizin öğrenmesi gereken bilgiler vardır. Hem evlerimizde hem de işyerlerimizde enerji tüketimi konusunda bilinçli olabilmemiz ve bu tüketimleri denetleyebilmemiz için bir enerji bayilik firması ile çalışmak gerekmektedir. Özellikle büyük firmaların sahiplerinin enerjiden tasarruf edebilmeleri için enerji yönetimini bilmeleri gerekmektedir.
Elektra enerji firmamız enerji bayiliği anlamında önemli hizmetler sunmaktadır. Sayaçlarınızı online olarak uzaktan takip edebilmeniz mümkündür. Aynı zamanda bu verileri Excel programında görüntüleyebilmeniz de söz konusudur. Dolayısıyla bu nedenle kendi takibinizi kendiniz yapabilirsiniz. Aynı şekilde biz de takibinizi gerçekleştirmekteyiz.

Elektrik bayiliği firması Elektra enerji elektrik tüketimlerinin gerçek zamanlı olarak izlenmesini sağlamaktadır. Sayaçlarınızın kontrolünün sizin elinizde olması ve pek çok parametreden etkilenen elektrik fiyatlarına ilişkin bilgileri güvenilir kaynaklardan almanız sizi söz konusu alanda tedbirli davranmaya itecektir.

Planladığınız tüketim ile gerçekleşen tüketim değerinin arasındaki sapmayı ve farkı takip edebilmeniz oldukça kolaylaşacaktır. Aynı zamanda şikayetlerinizi online olarak merkezimize bildirebilir ve Elektra enerjinin size özel pek çok kampanyasından yararlanabilirsiniz.