Elektrik Toptan Satış

Elektrik faturalarının aylık 133 tl olması sonucu geliştirilen serbest tüketici olma bizlere kendi şirketimizi seçme şansı vermektedir. Bu hakkın tanınması ile artık şirketlerde abone sayısını arttırmak için rekabetler ve çeşitli kampanyalar başladı. Tabi böyle bir durum da fatura ne kadar çok gelirse gelsin elektrik kullanmaktan vazgeçemeyeceğimize göre bizler için en uygunu hangi şirket ise veya hangi enerji bayiliği ise onu tercih edeceğiz. Seçim benim, bu hakkı verdiler madem tasarruf edeceğim iki aylık faturamla üç ayımı ödeyebiliyorsam hemen aboneliğimi o şirkete taşırım tabi bulunduğum il veya ilçede başka bir şirket seçeneğim varsa.

elektrik satışı

Küçük il ve ilçelerde şirket yok dağıtım yapan bölgeler aracılığı ile verilen bayilikler vardır. Bu bayilikler kişilere elektrikle ilgili meydana gelen sorunlarda veya dağılımla ilgili oluşabilecek aksaklıklarda yardımcı olacak elektrik teknikerlerinden oluşmaktadır. Trafolar veya elektrik telleri problemleri de bu personellerin ilgilenmesi gereken durumlardandır.
Kullanılan elektriğin hızı, akımı ve kesintilerin az olması kalitesini göstermektedir. Kaliteli elektrik kullanmakta herkesin istediği ve hakkıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir